Яндекс бореться із сайтами, навязывающими рекламні повідомлення.

Яндекс бореться із сайтами, навязывающими рекламні повідомлення.

В даний час багато сайтів сповіщають користувачів про різні події за допомогою так званих спливаючих pop-up вікон. Запит про повідомлення з’являється у вікні браузера і розрахований тільки на нових відвідувачів, які, як правило, має право погодитися або відмовитися від сповіщень. У рідкісних випадках сайти змушують користувачів підписатися на pop-up нав’язливого рекламного характеру.

Яким чином це відбувається:

сайт блокується до тих пір, поки відвідувач не дасть згоду на оповіщення; сайт «ловить» користувача на неуважність: відповідаючи на питання «Вам вже виповнилося ۱۸ років?» відвідувач не підозрює, що погоджується на отримання повідомлень; сайт відправляє користувача на інший інтернет-ресурс із запитом про отримання повідомлень необмежену кількість разів, якщо той відмовляється від сповіщень.

Яндекс дбає про свою аудиторію і прикладає всі зусилля, щоб зробити пошукову видачу якісніше. Одна з цих спроб – боротьба з сайтами, навязывающими pop-up. Такі ресурси відтепер ранжуються нижче та позначені попередженням про небезпеку.

На думку оптимізаторів iSEO, захист від нав’язливих повідомлень – правильне рішення з боку команди Яндекса. Будь-який сайт повинен бути зручним і корисним для свого відвідувача, а не власника, що заробляє на рекламних повідомленнях.

https://doxod.top/

دیدگاه ها بسته شده است